Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Bieruń ŚciernieBieruńBieruń, ob. Bieruń, okr. bieruńsko-lędziński686Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
4
519 43
615 55 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
709 47 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
838
930
1025 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
1130
1220 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla59
1350
1421 51 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
1536
1600
1702
1809 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
1905
2013
2136
2254
2344 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
0
1
2
3
so, ne, sv
415
525 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
651
744 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
8
9
1032
11
12
13
1458
15
16
17
1810
19
2036 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
21
22
2301 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
0
1
2
3